Milujeme lidskost. Spoléháme na odbornost.

Jsme tým profesionálů v oblasti lidského chování.

Jsme kouči a terapeuti. Ale také přátelé, rodiče a partneři. Lidé jako vy.

Každý z nás se živí už drahně let koučováním nebo terapií ve vztahové oblasti.

Pokud vás zajímá naše vzdělání, mrkněte na certifikáty níže. Spolu s lidským přístupem nám umožňují být pro vás těmi nejlepšími parťáky ke skvělým vztahům.

Mícháme lidskost s vysokou odborností. Výsledek = život, který chutná skvěle.

Let zkušeností
1 +

Proč je tento mix tak účinný?

Na čem stavíme náš přístup

Odbornost je vaše jistota

Stejně jako u lékaře, i v případě osobního rozvoje je rozumné svěřit se do rukou profesionála, který ví, co dělá. Díky metodickému postupu a kvalitnímu vzdělání v oboru je váš posun rychlý, bezpečný a efektivní.

Na zkušenostech záleží

Sami žijeme to, co předáváme našim klientům. Díky tisícům hodin strávených s klienty se rychle zorientujeme i ve vaší situaci. Proto s námi jdete za vytouženým cílem tou nejkratší cestou. Na jistotu.

Laskavost i provokace

S námi můžete být sami sebou. Pomůžeme vám vidět váš život bez pozlátka, ale s vědomím vašeho potenciálu. To vše v prostředí, ve kterém je bezpečné se otevřít. Díky tomu rostete raketovým tempem.

Náš tým

Honza Markel, PCC

Od roku 2004 se věnuje porozumění lidskému chování. Můžete od něj očekávat laskavou, ale nekompromisní otevřenost.  Kromě oblasti vztahů se věnuje podnikání a obchodu. Vzdělává kouče na celosvětové úrovni a je autorem několika publikací. Jeho vizí je, aby každý žil svůj život ve svojí přirozenosti. Byl sám sebou. To je cesta ke štěstí.

Používané metody: koučování, mentoring, psychologická diagnostika, párové a skupinové koučování, hypnóza, terapeutický přesah.

mluvit, kontakt

Mgr. Tereza Jarkovská, ACC

Vystudovala psychologii a andragogiku. Její vášní je koučování vztahů, pro které patří mezi vyhledávané profesionálky v oboru. Dovede vás provést zapeklitými cestami mysli i duše. Krom jemnosti a empatie dokáže dát i velmi trefnou zpětnou vazbu, která vás posune. Je mámou tří kluků a ráda se věnuje i tématům výchovy.

Používané metody: koučování, mentoring, psychologická diagnostika, párové a skupinové koučování, terapeutický přesah.

Mgr. Vítek Čadra, ACC  

Vystudoval psychologii a management. Od roku 2002 se jako certifikovaný psychoterapeut věnuje zejména hlubinné psychoterapii. Jeho oblíbená témata jsou životní rovnováha, rozvoj osobnostního potenciálu a partnerská sexualita. Terapeuticky pracuje často s poruchami v oblasti sexuality, úzkostmi, panickými poruchami a psychosomatikou. Očekávejte, že vás Víťa vezme do hloubky, do které se mnohý jiný terapeut neodváží. To z něj dělá žádaného profesionála.

Používané metody: hlubinná dynamická psychoterapie, hypnoterapie, zdravotně cílené imaginace, koučování, systemické konstelace, psychologická diagnostika, párová a skupinové terapie. 

Mgr. Renča Strnadová, ACC

Profesionální koučka s mezinárodní certifikací. Načerpejte z jejích zkušeností v HR a dynamice vztahů. Pomůže vám najít skrytý potenciál i přístup ke vztahům, který vás bude bavit. Nejen proto patří Renča mezi vyhledávané koučky. Krom toho je mámou dvou holek a ráda se věnuje i tématům výchovy dětí.

Používané metody: koučování, mentoring, psychologická diagostika, párové a skupinové koučování, terapeutický přesah.

S námi jdete jistou cestou. Vyzkoušejte to sami.

Zajímá vás naše vzdělání v oboru?

Projekty, se kterými spolupracujeme

Studio Tantra Olomouc
Česká asociace pro psychoterapii

FirstClass.cz