Máte to občas taky takhle?

🤟 je pro vás těžké říct si o pomoc 🤟 pomáháte ostatním tak, že vám nezbývá čas pro sebe 🤟 jste na všechno sami 🤟 partner vám nepomáhá tak, jak byste potřebovali 🤟 jste přetížení

ZMĚŇTE TO

VE STŘEDU
8. ZÁŘÍ VE 20:00

NA WEBINÁŘI ZDARMA

4.5/5
Prověřilo 748 +
Spokojených účastníků
Alena Macková
Alena Macková
účastnice webináře
Read More
Jste všichni naprosto úžasní a hodně mě překvapilo, co jste mi o mne odhalili. Buďte zdraví a šťastní a hlavně pokračujte v tom, co děláte. Děláte to skvěle!! Dekuji moooc Alena ❤️🙏🏻
Tomáš Vysocký
Tomáš Vysocký
účastník webináře
Read More
Fascinuje mě váš pozitivní přístup a to, jak jste sehraní. Je super, že mohl být webinář zadarmo, a tak se stal dostupný opravdu pro každého, kdo si jen našel čas.
Lenka Hnízdilová
Lenka Hnízdilová
účastnice webináře
Read More
Děláte skvělou práci a je strašně fajn se potkat s lidma, které jejich práce takhle baví. A nejvíc fajn potkat kouče, kteří jsou vážně skvělí a schopní a nemají to jentak naučené z webu a za konzultaci si řeknou tisíce 🙂
Jana Hanáková
Jana Hanáková
účastnice webináře
Read More
Otevřená, uvolněná atmosféra, kde jsem si dovolila prožít i "bolavé věci", kterým jsem se vyhýbala. Odnáším si, že se věci můžou "řešit" v pohodě, klidu, s respektem i sama k sobě.
Tereza Horáková
Tereza Horáková
účastnice webináře
Read More
Líbila se mi dynamika, to jak komunikujete i mezi sebou. Celý webinář na mě působil strašně příjemně, donutil mě zastavit se a opravdu přemýšlet nad tím, co říkáte a našla jsem cestu, jak zlepšit svůj vztah.
Previous
Next

ZBÝVAJÍ
POSLEDNÍ
VOLNÁ MÍSTA

Osobně se vám budou věnovat

jm_blacknwhite

Honza Markel, PCC

Nekonvenční rebel, který vám pojmenuje věci tak, jak jsou. Více než 2.000 hodin praxe v koučování vám nabídnou neotřelý pohled, jednoduchost a praktičnost. Pokud to nemůžete použít v praxi, proč tím ztrácet čas?

mluvit, kontakt

Mgr. Terka Jarkovská, ACC

Stabilita, nadhled a empatie jako pohlazení po duši, vyvážené silnou profesionalitou. To můžete čekat od Terezky, jedné z vyhledávaných vztahových kouček v Česku. Načerpejte z jejích více než 1.000 hodin koučování vztahů.

psychoterapeut

Mgr. Vítek Čadra, ACC

Pětiletý terapuetický výcvik, stovky klientů a jasný vhled. To vám bez diskuzí přinese Vítek, který se coby odborník věnuje vztahům už roky. Díky němu pochopíte, jak vztah sama se sebou ovlivňuje naše podvědomí.

renča strnadová_bw

Mgr. Renata Strnadová, ACC

Přímočarost, nadhled a pohotovost. Věci, díky kterým se s Renčou budete cítit skvěle už od první chvíle. stejně jako její klienti. Krom pohledu z praxe nabízí i vhled z dvacetiletého úspěšného vztahu.

[Modal-Window id="7"]