Webinář zdarma
o podvědomých vzorcích ve vztazích

Živě ve středu 7. července ve 20:00

Webinář je pro vás, pokud

4.5/5
Prověřilo 748 +
Spokojených účastníků
Alena Macková
Alena Macková
účastnice webináře
Read More
Jste všichni naprosto úžasní a hodně mě překvapilo, co jste mi o mne odhalili. Buďte zdraví a šťastní a hlavně pokračujte v tom, co děláte. Děláte to skvěle!! Dekuji moooc Alena ❤️🙏🏻
Tomáš Vysocký
Tomáš Vysocký
účastník webináře
Read More
Fascinuje mě váš pozitivní přístup a to, jak jste sehraní. Je super, že mohl být webinář zadarmo, a tak se stal dostupný opravdu pro každého, kdo si jen našel čas.
Lenka Hnízdilová
Lenka Hnízdilová
účastnice webináře
Read More
Děláte skvělou práci a je strašně fajn se potkat s lidma, které jejich práce takhle baví. A nejvíc fajn potkat kouče, kteří jsou vážně skvělí a schopní a nemají to jentak naučené z webu a za konzultaci si řeknou tisíce 🙂
Jana Hanáková
Jana Hanáková
účastnice webináře
Read More
Otevřená, uvolněná atmosféra, kde jsem si dovolila prožít i "bolavé věci", kterým jsem se vyhýbala. Odnáším si, že se věci můžou "řešit" v pohodě, klidu, s respektem i sama k sobě.
Tereza Horáková
Tereza Horáková
účastnice webináře
Read More
Líbila se mi dynamika, to jak komunikujete i mezi sebou. Celý webinář na mě působil strašně příjemně, donutil mě zastavit se a opravdu přemýšlet nad tím, co říkáte a našla jsem cestu, jak zlepšit svůj vztah.
Previous
Next
Hodnocení Google
5.0
Na základě 130 hodnocení
js_loader

Co můžete čekat?

4 odborníci
Díky čtyřem různým pohledům od profesionálů v oblasti vztahů získáte překvapivý pohled na to, jak vztahy skutečně fungují.
1
Praktické cvičení
Díky unikátní technice odhalíte svoje podvědomé vzorce, které vám dělají neplechu ve vztazích. Jen tohle cvičení je k nezaplacení.
2
Otázky a příklady z praxe
Naučte se na skutečných příkladech ze života, jak vytvořit vztah, který má šťávu. Ptejte se a čerpejte z více než 20 let zkušeností.
3

„Nejlépe investovaný čas za posledních pět let.

Hodnota v řádech tisíců nacpaná do webináře, který je zdarma.

To se jen tak nevidí.“

Díky webináři dokážete

Jednoduše vyplňte údaje a ulovte svoje místo včas

Hodnocení Google
5.0
Na základě 130 hodnocení
js_loader

Rychlý přehled pro vaši pohodu

Proč zrovna my a tento webinář?

1 +
Spokojených klientů
1 +
Let zkušeností
748 +
Shlédnutí webináře
1 *
Průměrné hodnocení

Osobně se vám budou věnovat

jm_blacknwhite

Honza Markel, PCC

Nekonvenční rebel, který vám pojmenuje věci tak, jak jsou. Více než 2.000 hodin praxe v koučování vám nabídnou neotřelý pohled, jednoduchost a praktičnost.Pokud to nemůžete použít v praxi, proč tím ztrácet čas?

mluvit, kontakt

Mgr. Terka Jarkovská, ACC

Stabilita, nadhled a empatie jako pohlazení po duši, vyvážené silnou profesionalitou. To můžete čekat od Terezky, jedné z vyhledávaných vztahových kouček v Česku.Načerpejte z jejích více než 1.000 hodin koučování vztahů.

psychoterapeut

Mgr. Vítek Čadra, ACC

Pětiletý terapuetický výcvik, stovky klientů a jasný vhled. To vám bez diskuzí přinese Vítek, který se coby odborník věnuje vztahům už roky.Díky němu pochopíte, jak vztah sama se sebou ovlivňuje naše podvědomí.

renča strnadová_bw

Mgr. Renata Strnadová, ACC

Přímočarost, nadhled a pohotovost. Věci, díky kterým se s Renčou budete cítit skvěle už od první chvíle. stejně jako její klienti.Krom pohledu z praxe nabízí i vhled z dvacetiletého úspěšného vztahu.

Hodnocení Google
5.0
Na základě 130 hodnocení
js_loader

Chyťte svoje místo a žijte vztahy, co mají šťávu