Mgr. Vítězslav Čadra, PCC

Akreditovaný psychoterapeut, certifikovaný kouč. Vystudoval psychologii a management. Od roku 2002 se jako certifikovaný psychoterapeut věnuje zejména hlubinné psychoterapii. Jeho oblíbená témata jsou životní rovnováha, rozvoj osobnostního potenciálu a partnerská sexualita. Terapeuticky pracuje často s poruchami v oblasti sexuality, úzkostmi, panickými poruchami a psychosomatikou. Také provádí rozvojovou cestou k vlastní integritě a harmonii. Očekávejte, že vás Víťa vezme do hloubky, do které se mnohý jiný terapeut neodváží. To z něj dělá žádaného profesionála.

Používané metody: hlubinná dynamická psychoterapie, zdravotně cílené imaginace, koučování, systemické konstelace, psychologická diagnostika, párová a skupinové terapie.

1 +
hodin práce s klienty

Přínos pro mé klienty?

Na čem stavím svůj přístup

Odbornost v oboru psychoterapie a koučování

Jsem akreditovaný psychoterapeut - pětiletý sebezkušenostní výcvik u Skálova institutu s akreditací pro ministerstvo zdravotnictví a několik navazujících výcviků.
Také jsem certifikovaný kouč - výcvik u americké Coachville a školy somatického koučování, certifikace PCC u mezinárodní organizace ICF - International Coach Federation.

Možnost příspěvku od VZP a dalších zdravotních pojišťoven až 5000 Kč

Najdete mne na seznamu terapeutů spolupracujících s VZP. Díky tomu můžou klienti této pojišťovny požádat o příspěvek na psychoterapii . Chcete podrobnější informace? Klikněte na tento příspěvek.

On-line i naživo

Zažijte hlubinou terapii z pohodlí domova Ano, hlubiná terapie i hypnoterapie se dá bezpečně zažít z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Výsledky jsou stejné. Stejně tak mne můžete navštívit i osobně. Najdete mne v Olomouckém kraji, v městě Hranice na adrese Radniční 68 (Cowork Hranice) . Když kliknete na tento příspěvek, otevře se vám mapa, která vás ke mně dovede. Samozřejmě se musíte dopředu objednat 😉

Podrobně o mně:

Člen ČAP

Vzdělání
Vystudoval jsem psychologii a sociální práci na Masarykově uviverzitě v Brně (Bc.) a Řízení a supervizi v sociálních a zdravotnických organizacích na Karlově univerzitě v Praze (Mgr.)

Jsem akreditovaný psychoterapeut – pětiletý sebezkušenostní výcvik u Skálova institutu s akreditací pro ministerstvo zdravotnictví. Řádný člen České asociace pro psychoterapii.
Také jsem certifikovaný kouč – výcvik u americké Coachville a školy somatického koučování, certifikace PCC u mezinárodní organizace ICF – International Coach Federation.
Dále jsem absolvoval řadu jednoletých a kratších výcviků a kurzů, například systemický výcvik u Jana Bílého, výcviky pro práci s mužsko-ženskou energíí, sexualitou.

Moje vize
Spoluvytvářím svět, kde každý z nás může projevovat svou jedinečnost, stále ji hledat a nechávat se inspirovat ostatními. Kde tvořivost slouží k obohacení všech a sdílení krásy. Pomáhám lidem nacházet cestu ke svým srdcím a provázím je na cestě k sobě, ze které není návratu.

Jak žiju
V přítomném okamžiku. Citlivosti ke svému tělu, k jeho moudrosti. V plnosti okamžiku. Radosti, bolesti, ve všem, co cítím. Tady nacházím rovnováhu, to co mne přesahuje i touhu dělat věci naplno.

Kdo jsou mí klienti
Chtějí odkrýt a naplno projevit svůj skrytý potenciál. Dosáhnout vnitřní síly, štěstí, osobní integrity, citlivosti a rovnováhy. Žít a cítit, že oni sami si tvoří svůj život. Hledají svou životní cestu, v pracovní oblasti, vztazích, osobní spiritualitě. Chtějí ve svém životě realizovat cíl, který dá jejich životu to, co doposud chybělo. Přicházejí změnu udělat rychleji, s pomocí někoho, kdo jim ukazuje slepá místa, která oni nevidí. Někdy přicházejí proto, že se chtějí vyrovnat se vztahovými a osobními krizemi a objevit v nich smysl, který jim umožní růst. Chtějí žít štěstí, naplnění, svůj smysl.

Z mého života
Během studia psychologie jsem působil v neziskovém sektoru. Spoluzaložil jsem studentský klub na Fakultě sociálních studií v Brně, dále jako koordinátor dobrovolníků pracujících s mládeží u organizace Ratolest Brno. Mnoho let jsem cvičil ruské bojové umění SYTEMA. Během svého pracovního života jsem vystřídal nekolik zaměstnání, pracoval jsem jako manažer ve státní správě i jako školitel sebeobrany a střelby z dlouhých i krátkých zbraní. Miluji krásné věci, tak jsem organizoval a spoluorganizoval několik výstav moderního umění mistra Heshama Malika. K práci s tělem mne nepřivedla jen sebeobrana, ale také roční masérský výcvik, tantrické kurzy a semináře. Během svého života jsem žil v několika partnerstvích, oženil se a rozvedl, mám syna a dceru.