Jak pracovat s emocemi klientů
a zvyšovat svoji hodnotu

19.10.22 ve 20:00

00
dnů
00
hodin
00
minut
00
sekund

Jste kouč nebo jiný pomáhající profesionál?

Odhalte s námi na webináři, jak pracovat s klienty nejen na úrovni myšlenek, ale zejména pocitů, emocí, těla a podvědomí.

Naučíte se:

  • jak zvládat situace, kdy klient čelí strachu nebo se něčemu vyhýbá
  • jak vyřešit klientovu prokrastinaci skrze emoční prožívání
  • jak zvýšit svoji hodnotu, nechat si platit víc a přitom mít víc klientů díky práci s emocemi a tělem

Webinář je přiblížení technik z naší OK Metodiky, která dává koučování zcela nový rozměr. Čerpejte z více než 10.000. hodin praxe.

Kapacita je omezená, registrujte se raději včas.

Autoři webináře

jm_blacknwhite

Honza Markel, PCC

Nekonvenční rebel, který vám pojmenuje věci tak, jak jsou. Více než 3.500 hodin praxe v koučování vám nabídnou neotřelý pohled, jednoduchost a praktičnost.Pokud to nemůžete použít v praxi, proč tím ztrácet čas?

mluvit, kontakt

Mgr. Tereza Jarkovská, ACC

Stabilita, nadhled a empatie jako pohlazení po duši, vyvážené silnou profesionalitou. To můžete čekat od Terezky, jedné z vyhledávaných vztahových kouček v Česku.Načerpejte z jejích více než 2.500 hodin koučování vztahů.

psychoterapeut

Mgr. Vítek Čadra, ACC

Pětiletý terapuetický výcvik, stovky klientů a jasný vhled. To vám bez diskuzí přinese Vítek, který se coby odborník věnuje vztahům už roky.Díky němu pochopíte, jak vztah sama se sebou ovlivňuje naše podvědomí. Praxe 2.000+ hodin.

renča strnadová_bw

Mgr. Renata Strnadová, ACC

Přímočarost, nadhled a pohotovost. Věci, díky kterým se s Renčou budete cítit skvěle už od první chvíle. stejně jako její klienti.Krom pohledu z praxe nabízí i vhled z dvacetiletého úspěšného vztahu. Praxe 2.000+ hodin.