Náš tým profesionálů

Honza Markel, PCC

Od roku 2004 se věnuje porozumění lidskému chování. Můžete od něj očekávat laskavou, ale nekompromisní otevřenost.  Kromě oblasti vztahů se věnuje podnikání a obchodu. Vzdělává kouče na celosvětové úrovni a je autorem několika publikací. Jeho vizí je, aby každý žil svůj život ve svojí přirozenosti. Byl sám sebou. To je cesta ke štěstí.

Používané metody: koučování, mentoring, psychologická diagnostika, párové a skupinové koučování, hypnóza, terapeutický přesah.

mluvit, kontakt

Mgr. Tereza Jarkovská, ACC

Vystudovala psychologii a andragogiku. Její vášní je koučování vztahů, pro které patří mezi vyhledávané profesionálky v oboru. Dovede vás provést zapeklitými cestami mysli i duše. Krom jemnosti a empatie dokáže dát i velmi trefnou zpětnou vazbu, která vás posune. Je mámou tří kluků a ráda se věnuje i tématům výchovy.

Používané metody: koučování, mentoring, psychologická diagnostika, párové a skupinové koučování, terapeutický přesah.

Mgr. Vítek Čadra, PCC  

Vystudoval psychologii a management. Od roku 2002 se jako certifikovaný psychoterapeut věnuje zejména hlubinné psychoterapii. Jeho oblíbená témata jsou životní rovnováha, rozvoj osobnostního potenciálu a partnerská sexualita. Terapeuticky pracuje často s poruchami v oblasti sexuality, úzkostmi, panickými poruchami a psychosomatikou. Očekávejte, že vás Víťa vezme do hloubky, do které se mnohý jiný terapeut neodváží. To z něj dělá žádaného profesionála.

Používané metody: hlubinná dynamická psychoterapie,  zdravotně cílené imaginace, koučování, systemické konstelace, psychologická diagnostika, párová a skupinové terapie. 

Mgr. Renča Strnadová, ACC

Profesionální koučka s mezinárodní certifikací. Načerpejte z jejích zkušeností v HR a dynamice vztahů. Pomůže vám najít skrytý potenciál i přístup ke vztahům, který vás bude bavit. Nejen proto patří Renča mezi vyhledávané koučky. Krom toho je mámou dvou holek a ráda se věnuje i tématům výchovy dětí.

Používané metody: koučování, mentoring, psychologická diagostika, párové a skupinové koučování, terapeutický přesah.

S KÝM ÚZCE SPOLUPRACUJEME

Váš velký zájem vytěžuje naše kapacity natolik, že jsme si přizvali pár skvělých lidí na pomoc.

Následující lidé jsou členy našeho týmu a můžete se s nimi setkat při konzultaci a spolupráci.

Všichni prošli naším náročným výcvikem a splňují vysoký standard, který od naší práce vyžadujeme.

Alena Majerová

Kromě náročného výcviku pro funkční pomoc díky OK metodice vystudovala také ekonomii. Má cit pro emoční prožívání klientů a pomáhá jim emoce zpracovat, aby jim nestály v cestě za jejich cíli. Krom koučování pomáhá lidem i v oblasti finanční gramotnosti a je mámou dvou holčiček.

Klára Dlabolová

Je máma dvou malých kluků, kouč, personalista a kreativec. Mnoho let pracuje s lidmi a věří, že naplněný život může mít každý, kdo se rozhodne ho aktivně tvořit.
Do spolupráce s klienty přináší energii, empatii, nehodnocení, vnímavé pozorování, podporu i výzvu. 

Samozřejmostí je schopnost využívat OK metodiku týmu Opravdového vztahu.

Zuzana Vašek Šustková

Jsem kariérní a životní koučka, lektorka, personalistka a máma 2 kluků.

Ráda se nechávám vést intuicí a dám na svůj vnitřní hlas. Vím, že každý z nás je tady správně a je jen na něm, jak se k životu postaví.

Na naší spolupráci klienti oceňují především bezpečné prostředí, kde můžou sdílet i své nejniternější pocity, mou otevřenost, trefné otázky, podporující přístup a rychlé výsledky díky koučování s terapeutickým přesahem.

Jitka Vomáčková

Profesionální koučka s certifikací u školy Opravdový vztah. Věří, že dát sebe na zdravé první místo a otevřená a upřímná komunikace je cestou k opravdovým vztahům i zdraví obecně.

Vnímá osobní rozvoj jako nedílnou součást zdravého životního stylu a rovnováhy.
Je mamkou dvou puberťáků, kteří ji stále učí, jak lze prožívat dny s lehkostí, radostí a svobodně se projevovat.

Miroslav Kubíček

Šťastný táta, manžel a profesionální kouč. Vytváření funkčních vztahů je moje přirozenost a radost. Nabídnu vám hravý pohled na osobní rozvoj. Pomocí koučovacích technik s terapeutickým přesahem se koukneme na vše, co potřebujete k vašemu růstu. 

Petra Rozumová

Koučka a mentorka se zaměřením na tvoření životní rovnováhy, podporu při životní změně, získání odstupu v náročných životních situacích a objevení nových možností.

Pro klienty vytváří bezpečné prostředí, kde je možné odhodit obavy, vzít zodpovědnost do svých rukou a posunout své téma s lehkostí a nadhledem.

DÁME LEVOU RUKU DO OHNĚ

Za každého člena našeho týmu.

Pokud byste tak jako tak chtěli něco jinak, napište nám na [email protected] nebo na tel. 724 53 53 99.

Ještě nemáte konzultaci domluvenou?