Získej naplněný život, nejen nablýskaný životní styl

Opravdový životní styl

Můžeš mít mnoho představ, jak má tvůj život vypadat, aby byl konečně šťastný.

A nebo si dovolíš představy hodit za hlavu a začneš rovnou spokojeně žít.

Vytrhni se z diktátu okolí a získej naplněný život, a plno energie. do každého dne.

Koktejl aktivit, který tě posune

Nastartuj změnu

Každý den tě čeká nová lekce.

Diskutuj s ostatními

You’ll get one hour call with Hellen to apply the knowledge you have just acquired.

Komunikuj s lektorem

Hellen’s course ends with clear action items, so you know what you have to do next.

Pozlátka versus realita

Když ji ale potkáte jen náhodou, tak vypadají unaveně. Usmívají se, ale v očích jim chybí jiskra. Dlouho makali aby se dostali tam, kde jsou teď. Nemůžou přece polevit.

Mnoho lidí žije skvělý život jen na oko. Počtem dovolených, ani počtem rozdaných úsměvů se naplněný život neměří. Někdy je potřeba mít méně, abychom zažili život naplněný, ne jen povrchně uspokojený.

Klára s Petrem mají skvělý život! Vždy vypadají jak ze škatulky. V práci se nezastaví a daří se jim tak, aby rodině zajistili blahobyt. Několikrát do roka si s celou rodinou užívají zahraniční dovolené. Na sociálních sítích sdílí jeden zážitek za druhým. Už skočili padákem, koupali se na většině kontinentech světa, krmili žirafy.

Představení autora

Michaela Militká, ACC

Míša je jedním z nejmladších certifikovaných koučů v České republice. Rozhodla se změnit svou cestu a našla naplnění zcela mimo obor, který studovala. Překonala nedůvěru okolí a nyní s radostí svým mladistvým nadhledem vnáší do života klientů nové perspektivy. Život je plný detailů, které stojí za to objevovat.

I přes svůj relativně nízký věk pravidelně přednáší na vysokých školách a ovlivňuje směřování ve firmách, kam přináší nadhled i energii potřebnou k funkčním změnám.

„Ať už jsem v životě spolupracovala s kýmkoliv, nakonec se jeho úspěch a spokojenost odrážely od jeho energie. Od energie, kterou vyzařoval, stejně jako od energie, kterou vkládal do věcí, jež pro něj byly důležité. .“

Lekce kurzu

Úvod

Poznejte lektory a odhalte, proč se vlastně hádáme. Díky tomu dostanete solidní základ pro další lekce.

Lekce

Tvoje proč
Lesson 1 Obraz tvého světa Co tě čeká

Reference

Díky Míše jsem si ujasnila své hodnoty. I původně těžká rozhodnutí šla najednou hladce. Zažila jsem rozchod tak hezký, jak jen rozchod může být.

Katka

Někdy víte, že máte opustit staré a známe a vydat se novou cestou. Ale najít k tomu odvahu je věc druhá. S pomocí Míši jsem to dokázala.

Lenka

Myslel jsem si, že je mé sebevědomí v pořádku. Pak jsem s Míšou objevil, jak to vypadá, když ho začnu posilovat. Čerpám z toho každý den v osobním i pracovním životě.

Roman