Pomozte svým názorem zlepšovat vztahy i život

Napište krátkou recenzi o tom, jakou jste s námi udělali zkušenost.

Váš názor může někomu pomoci zachránit manželství, zvýšit sebedůvěru anebo najít opravdovou lásku.

Protože každá recenze pomáhá.

PS: Níže najdete jednoduchý návod, jak recenzi napsat. Tak, aby vám to nezabralo čas a pomohlo to ostatním lidem udělat si názor.

Hodnocení Google
4.9
Na základě 75 hodnocení
js_loader

Jak napsat užitečnou recenzi?

Popište, co vás trápilo

Pomůžete ostatním vidět, že v tom nejsou sami a že se to dá řešit. Např.: Nedokázala jsem říkat „ne“ a ve vztazích to vedlo k hádkám. Měla jsem pocit, že jsem na všechno sama.

Napište, co se u vás změnilo

Ukažte ostatním, že lepší život i vztahy nejsou jen pohádka. Např.: Zvýšila jsem si sebevědomí a celkově se mám mnohem víc ráda. Dokážu se s mužem domluvit i na věcech, které dřív nešly.

Napište to po svém

Je to vaše zkušenost. Tak si její psaní užijte s vědomím, že pomáháte ostatním. Aneb předchozí dva body berte jako pomůcku, nikoliv dogma.

Inspirace: Recenze od klientky Míši

4.9
Michaela Militka
Michaela Militka
15:40 05 May 21
Po boku týmu Opravdového vztahu jsem rostla téměř rok. Osobní i skupinové konzultace mi pomohly překonat zásadní milníky – přestat popírat problém, najít odvahu udělat razantní řešení, pojmenovat podstatu opakujících se problémů, stabilizovat svůj vztah sama k sobě a na závěr se naučit víc žít a méně přemýšlet.Našla jsem odvahu ukončit svůj nefunkční vztah s přítelem, ale to byl vlastně jen začátek. Tím jsem si otevřela možnost poprvé v životě se opravdu do hloubky zamyslet nad tím, jak bych si svůj život představovala. Začala jsem si vážit svých silných stránek a uvědomila jsem si, co už nemusím tolerovat.Neznamená to, že teď už jsou v mém životě jen dobré věci. Ten zásadní rozdíl je v tom, že ty skvělé momenty si dokážu nerušeně užívat a v těch těžších situacích zvládám nacházet nadhled a klid. A tak se díky mně a Opravdovému vztahu stal život mnohem jednodušší.
js_loader

Do toho - řekněte světu svůj příběh

Děkujeme, že pomáháte.