Pomozte svým názorem zlepšovat vztahy i život

Napište krátkou recenzi o tom, jakou jste s námi udělali zkušenost.

Váš názor může někomu pomoci zachránit manželství, zvýšit sebedůvěru anebo najít opravdovou lásku.

Protože každá recenze pomáhá.

PS: Níže najdete jednoduchý návod, jak recenzi napsat. Tak, aby vám to nezabralo čas a pomohlo to ostatním lidem udělat si názor.

Hodnocení Google
5.0
Na základě 121 hodnocení
js_loader

Jak napsat užitečnou recenzi?

Popište, co vás trápilo

Pomůžete ostatním vidět, že v tom nejsou sami a že se to dá řešit. Např.: Nedokázala jsem říkat „ne“ a ve vztazích to vedlo k hádkám. Měla jsem pocit, že jsem na všechno sama.

Napište, co se u vás změnilo

Ukažte ostatním, že lepší život i vztahy nejsou jen pohádka. Např.: Zvýšila jsem si sebevědomí a celkově se mám mnohem víc ráda. Dokážu se s mužem domluvit i na věcech, které dřív nešly.

Napište to po svém

Je to vaše zkušenost. Tak si její psaní užijte s vědomím, že pomáháte ostatním. Aneb předchozí dva body berte jako pomůcku, nikoliv dogma.

Inspirace: Recenze od klientky Markéty

5.0
Na základě 121 hodnocení
S Opravdový vztahem jsem absolvovala jak individuální, tak skupinové lekce. Nebyla to moje první zkušenost s koučováním, ale byla to rozhodně doposud ta nejlepší zkušenost. Se svým specifickým přístupem (pojmenovávání věcí, provokativní myšlenky, hlubinná práce, motivování k reálným akčním krokům) mi pomohli nejen k celé řadě uvědomění, ale především k aplikaci naučených principů v každodenní realitě a k novému způsobu uvažování. Dřív jsem se pro spoustu věcí trápila, brala vše fatálně vážně a cítila silný tlak. Neříkám, že tohle všechno zmizelo mávnutím proutku, ale tlak z velké části ustoupil a začínám si mnohem víc užívat přítomnou realitu tady a teď a netrápit se (aspoň ne tolik) pro věci, které (snad zatím) ještě nejsou.
js_loader

Do toho - řekněte světu svůj příběh

Děkujeme, že pomáháte.