Více než 1.000 stažení.
44 našlapaných stran.
98 % pozitivní ohlas.

Nebo si přečtěte více.

Co se v knížce dočtete

Tomáš Havlík
Tomáš Havlík
Skvělý manžel a táta
Read More
„Díky práci týmu Opravdového vztahu jsme s manželkou znovu našli po letech cestu k sobě. Knihu doporučuji.“
Jana Němcová
Jana Němcová
Manažerka logistiky
Read More
Hodně nových myšlenek. Musela jsem se smát, jak trefné ale jsou. Podepsala bych se pod to. Nejvíc oceňuju, že je to psané prakticky.
Lenka Krásnová
Lenka Krásnová
Masérka a spokojená máma
Read More
Většina knížek o vztazích jsou návody. Tady návod nenajdete, takže to neuspokojí ty, kdo chtějí rychlé řešení bez práce. Ale o to víc to dá těm, kdo chtějí opravdový posun.
Previous
Next

A také poznatky z psychologie a praktických zkušeností z 20 let praxe koučování vztahů. Všechny principy, které v knížce najdete, jsou prověřené časem a tisícovkami lidí.

Hodnocení Google
5.0
Na základě 157 hodnocení
js_loader

Zadejte údaje,
získejte e-book,
užijte si čtení.

Četlo se to tak dobře, že jsem rovnou začal ještě jednou od začátku . Tentokrát už i praktikuju a cítím změnu na svojí energii i na reakcích lidí okolo mě.
Petr Jakubec
Podnikatel

O autorech

jm_blacknwhite

Honza Markel, PCC

Nekonvenční rebel, který vám pojmenuje věci tak, jak jsou. Více než 2.000 hodin praxe v koučování vám nabídnou neotřelý pohled, jednoduchost a praktičnost.Pokud to nemůžete použít v praxi, proč tím ztrácet čas?

mluvit, kontakt

Mgr. Terka Jarkovská, ACC

Stabilita, nadhled a empatie jako pohlazení po duši, vyvážené silnou profesionalitou. To můžete čekat od Terezky, jedné z vyhledávaných vztahových kouček v Česku.Načerpejte z jejích více než 1.000 hodin koučování vztahů.

psychoterapeut

Mgr. Vítek Čadra, ACC

Pětiletý terapuetický výcvik, stovky klientů a jasný vhled. To vám bez diskuzí přinese Vítek, který se coby odborník věnuje vztahům už roky.Díky němu pochopíte, jak vztah sama se sebou ovlivňuje naše podvědomí.

renča strnadová_bw

Mgr. Renata Strnadová, ACC

Přímočarost, nadhled a pohotovost. Věci, díky kterým se s Renčou budete cítit skvěle už od první chvíle. stejně jako její klienti.Krom pohledu z praxe nabízí i vhled z dvacetiletého úspěšného vztahu.